Showtime

Gjiko dhe Butrint Imeri bashkojnë forcat sjellin një bashkëpunim!

12/06/2018 10:46
nga:Natyra

Gjiko dhe Butrinit Imeri i kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim, shkruan GazetaBlic.

Me një postim në llogarinë ‘Instagram‘ Gjiko ka treguar se do sjell një këngë me Butrintin.

Kënga është ritmike.

Shikojeni videon:

 

Ndryshe, Gjiko ka qenë aktiv me projekte muzikore gjatë këtij viti.

Kënga e fundit  e tij është ‘Distanca‘.

Ndërsa, Butrint Imeri ka këngën ‘Kush‘./GazetaBlic/

05/21/2019 23:03

Shyhrete Behluli pozon pranë bashkëshortit, vjen me foto bardh e zi ashtu si në vitet e rinisë