Sporti

Gjermania në fund e merr një barazim përballë Francës (VIDEO)

11/14/2017 22:47
nga:Y.K

Ka përfundua miqësorja e luksit në mes të Gjermanisë dhe Francës me rezultat 2-2.

Kombëtarja gjermane ka arritur ta marrë një barazim në minutat e fundit me anë të Stindl, shkruan Gazeta Blic

Golat për francezët janë shënuar nga Lacazette dhe golin tjetër për Gjermaninë e ka shënuar sulmuesi Warner.

Gjermania edhe ndeshjen e para tri ditëve ka barazuar me Anglinë.

11/14/2017 22:10

Super asistim nga Ozil, nuk gabon sulmuesi që po kërkohet nga Real Madrid