Lajme

Gjermanët ndihmojnë për kontrollin e ushqimit (VIDEO)

02/06/2018 21:18
nga:M H

Dy diplomatët gjerman, Christian Held dhe German Helb vizituan sot agjencinë e ushqimit dhe veterinarisë së Kosovës, njofton Klan Kosova.

Ata u njohën nga afër me mënyrën se si bëhen analizat në produkte ushqimore.

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat