Lajme

Gjendet e vdekur një femër në Komoran

02/14/2018 09:27
nga:D.I

Një person ka raportuar në Polici se është gjetur pa shenja jete një femër. Njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme në Komoran, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

02/17/2018 12:27

Policia e Kosovës arreston dy persona në Prishtinë për shkak të “Falsifikimit të Dokumenteve”