Showtime

Gili si një çikë e re, shikoni sa çift i bukur duken me Ilirin

09/14/2018 13:58
nga:Natyra

Këngëtarja e njohur Gili dhe Ilir Berani janë një nga çiftet më të dashura për publikun, shkruan GazetaBlic.

Edhe kjo verë si për çdo artist tjetër edhe për dyshen e famshme ka qenë e ngarkuar me ahengje të ndryshme.

Gili ka qenë prezentë në dasma të shumta, kësaj vere.

Këngëtarja nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor, por është aktive në rrjete sociale.

Në një foto të fundit të ndarë me ndjekësit ajo shfaqet pranë bashkëshortit të cilët duken tejet të lumtur. “Përshëndetje nga Prishtina !”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, ajo ka dy fëmijë më Ilir Beranin dhe janë një familje mjaft e lumtur./GazetaBlic/ N.S

07/18/2019 07:22

Bërnabiq kërkon nga liderët kosovarë që të kenë guxim