Showtime

Gili e Raba me fustane elegante, po shikoni me çfarë pallto shkoi Sasa në këtë mbrëmje

12/17/2017 19:07
nga:FL.B

Gili ka hyrë në mes dy kolegeve më të famshme aktualisht.

Është ‘Raba’ dhe ‘Sasa’ ato që fituan simpatinë e publikut me këto role.

Këngëtare dhe aktore janë bashkuar për të festuar në mbrëmjet solemne të organizuara vetëm për fytyrat publike të ekranit shqiptar.

E në të tilla mbrëmje e gjithë vëmendja e tyre përqendrohet te pamja e tyre, pasi që konkurrenca është e madhe. Derisa Gili dhe Gresa janë veshur me fustanet më elegante, Adriana ka shkuar me një pallto shumë sportive.

Me disa nga momentet më të bukura na njofton Gili.

12/02/2018 17:31

Njihuni me vajzën e Adriana Matoshit!