Showtime

Gigi Hadid magjepsëse me fustan të zi në Milano!

12/06/2018 09:38
nga:Natyra

Modelja me famë botërore Gigi Hadid nuk ka kufij  në nivelin  e modelimit të saj, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

Gigi, mori pjesë në ceremoninë për fytyrat e artisteve të cilët do jenë pjesë e kalendarit për vitin 2019.

Ceremonia u mbajt në Milano të Italisë të mërkurën.

Ajo u shfaq glamuroze veshur me fustan të zi.

Modelja, tregoj përsosmëri dhe e mbrojti figurën e saj si modele duke u shfaqur mahnitëse.

Veshja, paraqiste një prerje të zbukuruar, me modelin e ‘Victoria’s Secret.

Karakteret e Gigi-së si të kukullave u rritën me një shtresë mahnitëse makijazh, e cila përbëhej nga një lajner  i zi dhe një bazë të konturuar.

Modelja, kishte të vendosur edhe aksesorë,  një gjerdan argjendi, rrathë dhe pranga të veshëve.

Ajo u duk për mrekulli./GazetaBlic/ NATYRA

04/24/2019 01:07

LAJMI I FUNDIT: Atentat në Podujevë, dalin pamjet