Showtime

Gigi Hadid konfirmon shtatzëninë: Jam shumë e emocionuar dhe e lumtur

05/01/2020 10:20
nga:L I

Dy ditë më parë në media doli lajmi se Gigi Hadid dhe Zayn Malik po bëhen prindër, shkruan GazetaBlic.

U raportua se modelja është në muajin e pestë dhe po pret një vajzë.

Tani vet modelja e ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë në një video live tek Jimmy Fallon Show.

Modelja u shpreh se është shumë e emocionuar dhe e lumtur.

https://www.instagram.com/p/B_ovovLl1eV/?igshid=jbjjcgn0526z

Gigi dhe Zayn ka vite që janë në lidhje dashurie, ndërsa në vitin 2018 u ndanë për disa muaj për t’u bërë bashkë në 2019.

/GazetaBlic

09/17/2019 22:29

Motrat Bella dhe Gigi Hadid, bëhen gati për fillimin e Javës së Modës në Milano