Showtime

Gheto Geasy thotë se kjo femër shkaktoi tërmetin në Shqipëri

09/22/2019 10:23
nga:N S

Getoar Selimi ka bërë veprimin e papritur.

Ditën e djeshme Shqipëria është goditur nga disa tërmete.

Më pas moderatorja e këngëtarja Luana Vjollca e ka bërë një postim në Instagram ku shihet joshëse në pozat që ka marrë.

E Getoar Selimi i ka lënë komentin e papritur duke thënë se shkak i tërmeteve ka qenë pikërisht Luana.

Ky veprim i Getit nuk u mirëprit nga të gjithë.

01/09/2020 19:17

Dyshja fantastike, Geasy dhe Majk së shpejti do të publikojnë albumin