Showtime

Gëzohet Qumili, bëhet gjysh për herë të gjashtë (Foto)

05/27/2017 16:22
nga:N S

Sevdai Radogoshi i njohur si “Qumili” është bërë përsëri gjysh.

Vajza e tij Yllka ka sjellë në jetë një djalë që edhe i dha epitetin e gjyshit Qumilit, për herë të gjashtë, shkruan Indeksonline.

Aktori ka publikuar një fotografi të nipit dhe vajzës në llogarinë e tij në Facebook, ku edhe ka shprehur gëzimin e tij

07/19/2018 12:59

Sevdai Radogoshi kërkon përjashtimin e publikut nga gjykimi në sulmin ndaj motrës