Showtime

Getin se keni parë kurrë kaq të lumtur, ja si e ‘kall’ me ‘Sa e bukur na ka dalë nusja’ (Video)

09/10/2017 23:21
nga:Gazeta Blic

Më të lumtur se kaq asnjëherë nuk e kemi parë Getoar Selimin.

Në mes të skenës ai dhe tashmë gruaja e tij Marina, po vallëzojnë si kurrë më parë me këngën ‘Sa e bukur na ka dale nusja’…

Për më shumë mos e humbisni videon.

06/19/2018 18:25

Çfarë gabimi amatoresk nga Szczesny, Senegali shënon përsëri