Showtime

Geti do të ndihet xheloz, Marina takohet me aktorin e Hollywood-it

01/11/2019 23:27
nga:M K

Prej disa ditësh moderatorja shqiptare Marina Vjollca gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo u pa në një nga eventet më të rëndësishme të filmit ‘Golden Globes’ dhe tashmë ka realizuar një foto krah një prej ikonave të Hollywood-it.

Marina ka takuar aktorin e famshëm Antonio Banderas dhe e ka cilësuar atë si më të mirin.

06/17/2019 11:09

Maqedonia e Veriut nikoqire e stërvitjes ushtarake “Goditje e vendosur”