Showtime

Geta Beqa vjen me mesazh motivues, ja çka thotë?

10/26/2018 15:53
nga:N S

Modelja e fitnesit Geta Beqa është kogja aktive në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Ajo ndan postime të ndryshme, shpeshherë edhe këshilla se si të ushqehemi dhe të mbajmë një trup në formë.

Në llogarinë  e saj  ‘Instagram‘,  ajo ka publikuar një video motivuese, duke i vënë mbishkrimin në gjuhën angleze ‘Të gjitha femrat mund ta bëjnë me të mirën për të ardhmen e tyre, bëhu femër e fortë‘ ka shkruar Geta.

Shikojeni videon:

Ndryshe, Geta Beqa në Kampionatin Botëror të ‘IFBB-së‘, të mbajtur në Biarritz të Francës, ka arritur jo më pak se titullin e kampiones botërore në kategorinë ‘Woman Wellness Fitness’./GazetaBlic/ Natyra.S

07/31/2020 10:10

Geta Beqa i nënshtrohet testit për koronavirus, tregon publikisht rezultatin