Showtime

Geta Beqa sot ka arsye për të festuar

09/02/2019 17:16
nga:N S

2 shtatori për Geta Beqën hyn në kalendarin e festave.

Ajo sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic.

Geta, publikoi një video në Instagram ku tregoi se ka ditëlindjen dhe iu bëri fansave të saj pyetje se sa vite mbush dhe në cilën orë ka lindur.

Ajo mori komente të shumta nga ndjekësit.

Videon mund ta shihni më poshtë.

/GazetaBlic./

View this post on Instagram

🤔

A post shared by GETTA BEQA (@gettabeqa) on

09/27/2020 11:02

Ndodh edhe kjo: Geta Beqës i vidhet biçikleta midis Prishtinës, ka një thirrje për të gjithë