Showtime

Geta Beqa shijon pushimet me bashkëshortin!

06/08/2019 20:35
nga:N S

Geta Beqa ndan postime të shumta me ndjekësit e saj në rrjete sociale dhe  pothuajse të gjitha kanë të bëjnë me jetën e saj profesionale , shkruan GazetaBlic.

Postimet që ajo i publikon, çdoherë kanë të bëjnë me ushtrimet që i bën dhe më shumë shihet në palestër.

Në postimin e fundit ajo ka publikuar një imazh me bashkëshortin e saj, kësaj radhe jo duke ushtruar por shihen duke u relaksuar së bashku.

Geta, rrallë publikon foto me familjaret, vetëm në ndonjë rast të veçantë.

Çifti, shihen duke i shijuar pushimet së bashku.

/GazetaBlic./

09/27/2020 11:02

Ndodh edhe kjo: Geta Beqës i vidhet biçikleta midis Prishtinës, ka një thirrje për të gjithë