Showtime

Geta Beqa rreshton tre hapat për të bërë trupin si të sajin!

12/06/2018 14:23
nga:N S

Geta Beqa është modelja e njohur shqiptare e fitnesit e cila është e njohur botërisht, shkruan GazetaBlic.

Beqa, ka arritur që me format e saj trupore të marr shumë çmime ndërkombëtare.

Ajo është aktive në  rrjete sociale e cila ndan postime të shumta, shpesh herë edhe motivuese.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në ‘Instagram‘, ku shihet me trupin përplot muskuj dhe veshur në bikini.

Shikojeni imazhin:

‘Ushtro – ha mirë – ki durim’ ka shkruar Geta në këtë postim./GazetaBlic/

09/27/2020 11:02

Ndodh edhe kjo: Geta Beqës i vidhet biçikleta midis Prishtinës, ka një thirrje për të gjithë