Showtime

Geta Beqa me mëngjes, me foto ‘të nxehta’

03/14/2018 10:44
nga:FL.B

Ajo njihet si një nga modelet më të forta shqiptare, shkruan GazeaBlic.

Dhe tani, modelja e fitnesit, Geta Beqa që njihet për linjat e mirë-ushtruara trupore, nuk po ndalet së publikuari fotografi nga më të ndryshmet ku tregon jetesën e shëndetshme që e bënë çdo ditë.

Ajo sot ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me mbathje sportive ngjyrë të bardhë, përderisa qëndron në një stil të atillë sikur të bënte ushtrime, shkruan GazetaBlic.

© gettabeqa [instagram]

Me flokët e kapura, të cilat i prekin deri në fund të shpinës – ajo ka shkëlqyer në shkrepjen e fundit profesionale, të cilën e ka publikuar para 1 ore në “Instagram”, aty ku ndiqet nga më shumë se 120 mijë ndjekës.

© gettabeqa [instagram]

Sfidoni limitet tuaja” – është përshkrimi që ajo i ka vënë fotografisë së publikuar.

Kujtojmë që Geta Beqa para se t’i futje fitnsit kishte marrë pjesë edhe në shumë skeçe humoristike në Kosovë, si aktore. / © GazetaBlic /

12/06/2018 14:23

Geta Beqa rreshton tre hapat për të bërë trupin si të sajin!