Showtime

Geta Beqa me video të shkurtër provokuese, reklamon trupin plotë muskuj

04/12/2019 08:22
nga:M K

Geta Beqa ka lënë pas një vit të jashtëzakonshëm duke marrë një numër të madh të trofeve ndërkombëtare.

Bodibilderja shqiptare në disa gara të huaja ka fituar vendet e para e të dyta, të cilat gjë i kanë sjell edhe famë të madhe në Kosovë shkruan Telegrafi, përcjellë GazetaBlic.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe këshilla se si të keni një trup në formë të mirë fizike.

View this post on Instagram

🤭

A post shared by GETTA BEQA (@gettabeqa) on

Së fundi, biondina ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke mbajtur gjinjtë me duar dhe shikuar trupin.

“Ju e keni në dorë se si do të duket trupi juaj”, ka shkruar ajo ndër të tjerash sportisja shqiptare.

Ndryshe, Beqa është njëkohësisht edhe trajnere e fitnesit në vendin tonë.

View this post on Instagram

YOU controll what your body look like 💪🏽

A post shared by GETTA BEQA (@gettabeqa) on

09/27/2020 11:02

Ndodh edhe kjo: Geta Beqës i vidhet biçikleta midis Prishtinës, ka një thirrje për të gjithë