Showtime

Genta Ismajli shtatzënë me të dashurin turk? Fotoja që ngjalli dyshimet

05/22/2020 16:28
nga:L I

Genta Ismajli tashmë ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë me partnerin e saj, shkruan GazetaBlic.

Këtë periudhë pandemia këngëtarja po e kalon në Zvicër bashkë me të dashurin, nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

Por, në fotografinë e fundit të publikuar nga këngëtarja, edhe pse në largësi, fansat kanë hedhur dyshimet e para se ajo mund të jetë shtatzënë.

Komentet e tilla kanë qenë të shumta, por vet Genta nuk është përgjigjur ende.