Showtime

Genta Ismajli i thotë “Jo” izolimit në Zvicër, publikon pamje

03/27/2020 17:34
nga:L I

Që kur bëri lidhjen e dashurisë publike, jeta e Genta Ismajlit është mes Zvicrës, Turqisë dhe Amerikës, shkruan GazetaBlic.

E tashmë ajo ka disa ditë që ndodhet në Zvicër me të dashurin e saj Usta.

E këto ditë si të izoluar, në fakt Genta Ismajli ka zgjedhur që kohë pas kohe dhe të dalë, ku dhe ka publikuar një video ku shihet ka dalur për vrapim.

Në një postim të dytë këngëtarja ka publikuar një video nga shtëpia e saj ku po qëndron.

/GazetaBlic