Showtime

Genta Ismajli fotosesion mahnitës, më në formë se kurrë

11/08/2019 21:11
nga:M K

Genta Ismajli ka zbuluar se shumë shpejt do të sjell një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja ndërkohë që presim për këngën e re ka realizuar një fotosesion impresionuese, shkruan Indeksonline.

Genta erdhi ‘shpërthyese’ dhe në formë të mirë në veshje elegante dhe grim profesional të realizuar nga grimerja e njohur, Sellma Kosumoviq.

Ndryshe, Genta si çdo herë mori vëmendjen edhe me linjat e saj seksi që nuk kaluan pa u vënë re.