Showtime

Genta Ismajli e thotë hapur: Jam mësu me ba stila të mirë

01/14/2020 17:36
nga:L I

Ka disa javë që tashmë Genta Ismajli ka zyrtarizuar lidhjen e saj me milionerin turk, shkruan GazetaBlic.

Nga ai moment postimet e shumta, si dhe dedikimet për të nuk kanë munguar, por as këngëtarja nuk ka ngelur mangut nga surprizat e shumta që ai po i bën asaj.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, Genta Ismajli ka publikuar një video teksa shihet duke bërë lëvizje mjaft sensuale, video kjo e cila ka tërheqhur vëmendjen e ndjekësve të saj.

View this post on Instagram

Pak zgjatje te muskujve 😅#loveyouall#comingsoon

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on


XV
“Po stila të mirë po i bojshe turkut”, është një koment drejtuar Gentës, të cilit ajo ka vendosur t’i përgjigjet.

“Jom msu”, shkruan Genta ndërsa e shoqëron përgjigjen e saj me një figurë duke qeshur.

Këngëtarja është duke punuar në projektin e saj të radhës, i cili vie pas një pauze të gjatë.

/GazetaBlic