Showtime

Genci ‘kallet’ kur Eni zbulon kaq shumë gjoksin?!

12/07/2017 15:09
nga:N S

Akoma nuk u dha një sqarim nga njëra ose tjetra palë, nëse lidhja e tyre është stabile apo gjithçka ka përfunduar, shkruan Kosovarja.

Bëhet fjalë për çiftin më të ri të estradës shqiptare, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi të cilët u kapën bashkë deshën e nuk deshën.
Por, kohët e fundit qarkulloi lajmi për një ndarje të mundshme mes tyre, gjë që nuk u konfirmua e as mohua deri tani.

Genci vazhdon aktivitetin e tij në Kosovë, ndërsa Eni në Shqipëri përkrah motrës së saj në një butik si biznes të tyre tashmë e që po angazhohen maksimalisht.
Madje, Eni del të jetë më tepër si modele që u bën reklamë veshjeve, ndonëse këtë i’a lehtësojnë format e bukura trupore.

Bile tash së fundi, ka shfaqur gjoksin që i duket më shpërthyes se asnjëherë, por a xhelozon Genci kur e dashura e tij ekspozohet kaq shumë. Me gjasë edhe mund të jetë, por nuk mund të thuhet saktësisht një përgjigje, derisa nuk sqarohet gjithçka për raportin e tyre.

09/22/2018 18:46

Eni Koçi, çfarë loçke!