Cool

Gena publikon momente romantike gjatë pushimeve luksoze me bashkëshorten

02/01/2019 13:00
nga:M K

Gena ka nisur pushimet e para për vitin 2019 në Tajlandë.

Këngëtari nga Korça, Gena Lito është në pushime me bashkëshorten ky si destinacion ka zgjedhur një nga vendet më të bukura, Tajlandën, shkruan lajmi.net.

Nga atje, Gena nuk heziton të ndajë me ndjekësit pamje të ndryshme, momente të bukura që janë duke kaluar.

Së fundmi në InstaStory, këngëtari shqiptar solli disa imazhe romantike me bashkëshorten, që duket se po shijojnë pafund pushimin.

Gena dhe Lorena, janë njohur 10-të vjet më parë në një lokal ku këngëtari do të performonte e Lorena ishte në publik.

Përndryshe, Gena është baba i dy vajzave nga martesa e tij e parë.

12/02/2019 10:54

Gena dhuron 15 mijë euro për të prekurit nga tërmeti