Showtime

Gena hap arkivat, kështu dukej në vitin 2009

06/10/2019 10:53
nga:N S

Këngëtarin Gena duket se e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar.

Këtë të paktën e la të kuptohet pas publikimit të disa fotografive në llogarinë e tij në Instagram.

Gena i ka hapur arkivat dhe i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të shkëputura nga e kaluara.

Ajo çfarë vihet më së shumti re është stili i Genës.

Si sot edhe atëherë këngëtari i ka mbajtur flokët e gjata dhe nuk ka ndryshuar shumë as për nga pamja.

12/02/2019 10:54

Gena dhuron 15 mijë euro për të prekurit nga tërmeti