Showtime

Gena dhuron 15 mijë euro për të prekurit nga tërmeti

12/02/2019 10:54
nga:N S

Këngëtari Gena i është bashkuar nismës së ‘Fundjavë ndryshe’ për ta dhënë kontributin e tij për të prekurit nga tërmetet në Shqipëri.

Ai ka dhuruar plot 15 milion lekë dhe shuma është bërë e ditur nga faqja e ‘Fundjavë ndryshe’ në Instagram.

Kujtojmë se ka edhe emra të tjerë të estradës që kanë ndihmuar me të holla e disa të tjerë i kanë lëshuar shtëpitë.

 

11/08/2019 09:59

Eranda dhe Gena publikojnë duetin “Thuam’ po”