Showtime

Gena dhe Ferrari i tij super i shtrenjtë

10/11/2017 10:24
nga:N S

Gena është ndër këngëtarët më të dashur për publikun.

Deri më tani keni parë shumë yje të njohura teksa bëjnë jetë luksoze, me veshje firmato e vetura të shtrenjta, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi edhe Gena ka prezantuar veturën e tij, që me gjasë e ka blerë tani.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Gena përmes një fotografie që ka postuar në llogarinë e tij në Instagram.

“Sa ne erdhi nga NEW YORKU….”, kishte shkruar Gena.

 

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj