Showtime

Gena dhe bashkëshortja e tij Lori nisin pushimet në Dubai

01/24/2020 15:52
nga:L I

Pavarësisht se agjenda e tij është mjaft e ngjeshur me koncerte të shumta, këngëtari Gena gjen kohë edhe për familjen e tij, shkruan GazetaBlic.

Si një pjesë e madhe e yjeve të estradës shqiptare, edhe Gena ia ka mësyer Dubait me bashkëshorten.

Ka qenë vet këngëtari ai i cili ka sjell fotografi nga atje, ku me bashkëshorten shfaqen nga shkretëtira. I veshur si sheik, me një shami në kokë, dyshja po duken mjaft elegant.

Gena e ka shoqëruar postimin me një dedikim për bashkëshorten Lorin.

“Me zemrën”, shkruan këngëtari.

/GazetaBlic