Gazmend Muhaxheri: VV-ja, konkurrente e fortë për zgjedhjet lokale në Pejë

Kreu aktual i komunës së Pejës dhe njëri prej figurave kyçe të LDK-së, Gazmend Muhaxheri, ka folur lidhur me zgjedhjet lokale që do të mbahen në fund të vitit. Sipas tij, VV-ja pritet të jetë një nga konkurrentet për këto zgjedhje në komunën që ai drejton, duke mos harruar as AAK-në, përcjell GazetaBlic. “Po, padyshim … Continue reading Gazmend Muhaxheri: VV-ja, konkurrente e fortë për zgjedhjet lokale në Pejë