Gazmend Muhaxheri del kundër Agim Veliut dhe pro Vjosa Osmanit: Koalicioni me VV’në do të ndodhë

Anëtari i kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gazmend Muhaxheri, është shprehur optimist se partia e tij dhe Vetëvendosje do të arrijnë në një pikë pajtimi për një koalicion qeveritar. Duke hyrë në selinë e partisë ku janë mbledhur një numër i nënkryetarëve dhe anëtarëve të kryesisë, Muhaxheri tha të mërkurën se fjalën e fundit … Continue reading Gazmend Muhaxheri del kundër Agim Veliut dhe pro Vjosa Osmanit: Koalicioni me VV’në do të ndodhë