Cool

Gazetarja shqiptare e bën përsëri – zhvishet “LIVE” para Kryeministrisë

05/13/2020 18:46
nga:N S

Gjatë transmetimit të emisionit “Aldo Morning Show” ajo ka filluar të heqë veshjen duke dalë me bikini.

Gazetarja gjatë një bisede me drejtuesin e emisionit ëahtë shprehur se jeton me njerëzit por jo për ta.

Pas prezantueses së lajmeve në Zjarr Tv ky është nje tjetër raportim i pazakontë në emisionet shqiptare.

Vetë Aldoe ka cilësuar si një gazetare të së ardhmes dhe se Shqipëria vuan për të tillë.

‘Mos e vrit mendjen se ne Shqiperi nuk ka gazetare, gazetarë janë 1 ose 2 ose kanë vdek, të tjerët janë punonjës televizionesh.” Ka thënë Aldo gjatë një bisede me gazetaren.