Showtime

‘Gati për gjysmë-maratonë’, kryeministri me bashkëshorten nisin ditën me aktivitete fizike

04/28/2019 10:10
nga:N S

Kryeministri i vendit filloi ditën me aktivitete fizike bashkë me bashkëshorten e tij, Anitën, shkruan GazetaBlic.

Të veshur në veshje sportive, Hardinaj dhe Anita kanë zgjedhur që këtë ditë të vrapojnë, si parapërgatitje për mini-maratonën që do të mbahet në Prishtinë.

Anita, ka publikuar imazhe në rrjetin social ‘Instagram‘.

“Gati per gjysme maratonen”, ka shkruar ajo në imazhet e publikuara.

Ndryshe, mini-maratona 5 kilometërshe do të mbahet më 5 maj, edhe këtë vit organizohet nga Afërdita Paqarada dhe Diellza Kolgeci.

Shikoni fotot e postuara:

03/12/2020 14:31

Kështu po e ‘ndjek’ koronavirusin Anita Haradinaj