BLIC.TV

Gashi: Isa Mustafa, Fatmir Sejdiu, Agim Veliu janë fytyra të squara të LDK-së 

05/24/2019 22:31
nga:A. R.

Nëse Lidhja Demorkatike e Kosovës do të zgjedh drejtues të rinj apo do të shkohet në formatin e vjetër, deputeti i kësaj partie Arben Gashi ka rrëfyer se Kuvendi i LDK-së është ai që jep këtë orientim.

Ka folur fjalë të mëdha për shefin e tij dhe zyrtarët e tjerë të LDK-së

“Krejt këto janë figura të respektuara në Kosovë dhe jo vetëm në LDK, figura të rëndësishme poltike në LDK dhe ende nuk e ka marrë formën finale Kuvendi i LDK-së për ta parë se ka po shkon orientimi I partrisë”, tha Gashi.

Intervista e plotë e deputetit Gashi për Blic Interview me Astrit Gashin: