Geek

Galaxy S9 prezantohet gjatë MWC 2018

01/10/2018 19:21
nga:M H

Kompania Samsung konfirmoi sot se seria e telefonave të ardhshëm Galaxy S do të prezantohen kah fundi i muajit shkurt, gjatë ngjarjes MWC 2018, transmeton KosovaPress.

DJ Koh, president i kompanisë mobile, zbuloi këtë gjatë panairit CES në Las Vegas.

Ai shtoi se gjatë MWC-së në Barcelonë do të publikohet edhe data e fillimit të shitjes së pajisjeve të serisë Galaxy S9.

02/25/2018 22:11

Samsungu prezantoi telefonat e mençur Galaxy S9 dhe S9+ (Foto)