Geek

Galaxy A7 2018 vjen me çipin e ri Exynos

10/27/2017 13:45
nga:M H

Geekbench ka zbuluar specifikat e reja të telefonit Galaxy A7 2018.

Ashtu sikurse edhe pritje, linja do të ketë dizajn me skaje pothuajse të padukshme rreth ekranit.

Telefoni Galaxy A7 SM-A730F është i listuar në çipin Exynos 7885, si dhe 6GB RAM, të cilin aktualisht e kanë vetëm Note8 dhe disa modele Samsung në Kinë.

08/06/2018 15:26

Ky është kodi që hap çdo telefon