Sporti

Gabim qesharak nga lojtarët e Manchester Cityt, Isco realizon dhe kalon Realin në avantazh

02/26/2020 22:20
nga:Lorik J

Skuadra e Real Madridit ka kaluar në avantazh ndaj Manchester Cityt.

Pas një gabimi të tmerrshëm në mbrojtje nga Walker, Vinicius mori topin dhe pasoi tek Isco, i cili nuk dështoi nga afërsia, shkruan GazetaBlic.

Isco realizoi gol në portën e Ederson në minutën e 60’të të sfid%s.

Rezultati aktual i takimit është 1-0.

Ja goli

VIDEO