Sporti

Gabim katastrofal në mbrojtje, vjen goli i parë në duelin Shqipëri-Turqi

03/22/2019 21:11
nga:M K

Turqia ka kaluar në epërsi përballë Shqipërisë në Loro Boriçi të Shkodrës.

Pas një gabimi katastrofal të Gjimshitit, këtë më së miri e shfrytëzoi Burak Yilmaz i cili realizoi bukur në minutën e 22-të, shkruan GazetaBlic.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

Minuta e 25-të, Shqipëri-Turqi, 0-1.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve.

VIDEO

/GazetaBlic/

09/18/2019 22:41

Çmenden serbët – Sportistët kosovarë ngrisin flamurin kombëtar dhe atë shtetëror në mes të Serbisë