Sporti

Gabim i tmerrshëm nga portieri, minuta e tretë dhe gol në ndeshjen Napoli-Genk

12/10/2019 19:02
nga:M K

Napoli ka kaluar në epërsi ndaj Genkut qysh në start të ndeshjes.

Milik realizoi me të filluar takimi, gjegjësisht në minutën e tretë, shkruan GazetaBlic.

5′ Napoli-Genk 1-0

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, derisa ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

Kujtojmë se barazim ose fitore Napoli kalon në fazën tjetër të Champions Leagues.

/GazetaBlic/

12/10/2019 20:33

S’kanë të ndalur penalltitë e golat në ndeshjen Napoli-Genk, ekzekutohet e dyta e shënohet i katërti