Showtime

Fytyra e Adelinës, me dhe pa ‘photoshop’

09/05/2020 20:17
nga:M K

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri po bën një jetë luksoze.

Martesa e saj me biznesmenin maqedonas, ka bërë që ajo dukshëm të frekuentojë vende nga më të ndryshme.

Rrobat e saj janë tejet firmato, dhe për këtë na tregon vet ajo, shkruan IndeksOnline.

Por, këngëtarja në fjalë vazhdon të ketë një ‘ves’ të keq, përdorimin e photoshop-it.

Në secilën paraqitje të saj, ajo përdor efekte të tepruara, dhe këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e mëposhtme.

09/16/2020 16:17

Kështu e kaloi natën e mbrëmshme Adelina Tahiri, pranë bashkëshortit maqedonas