Showtime

Fytyra e Adelina Tahirit ka dal ‘jashta binareve’, këngëtarja si ka hiç punët mirë me të

06/13/2019 18:04
nga:N S

Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar një fotografi në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.

Ajo shihet e veshur me rroba të shtrenjta, krahas veshjes ajo ka vendosur edhe bizhuteri. Adelina Tahiri  njihet për ndryshimet e saj që ka bërë në fytyrë duke i fryrë buzët dhe ndryshimet e tjera.

Por siç duket kohët e fundit, fytyra e saj nuk është në rregull, në imazhin e fundit që ka publikuar ajo ka befasuar me dukjen e saj. Artistja është shfaqur pa makijazh.

Siç po shihet, me syzet që ka vendosur ajo ka mbuluar paksa fytyrën por prapë mund të dallojmë se nuk duket edhe aq mirë.

Adelina, ka marrë komente të pa dëshirueshme nga fansat për dukjen e fytyrës.

/GazetaBlic./

07/30/2020 11:17

Adelina Tahiri nuk përmbahet, bën lëvizje provokuese para burrit në një ndejë