Cult

Futbollistja shqiptare Kosovare Asllani do të jetë pjesë e Real Madridit për sezonin e ri

07/07/2020 22:08
nga:N S

Kosovare Asllani, futbollistja shqiptare do të jetë pjesë e Real Madridit në futboll në kategorinë e vajzave për sezonin e ri 2020/2021 në Spanjë. Ky padyshim është lajm fantastik për vet Asllanin dhe mbarë popullin shqiptar, shkruan KultPlus.

Gazeta e njohur spanjolle “AS”, bëri të ditur se Asllani do të jetë njëra prej lojtareve kryesore në ekipin e ri të Real Madridit, njëri prej ekipeve më të mëdha spanjolle.

08/08/2020 18:08

Kosovare Asllani shënon gol të jashtëzakonshëm në stërvitje me skuadrën