Showtime

Futbollisti tjetër tregon lajmin e madh para ndeshjes, familja Xhaka po shtohet sërish

11/17/2019 21:07
nga:B. D

Një lajm i mrekullueshëm vjen nga familja Xhaka!

Vetëm një muaj e pak pas ardhjes në jetë të vajzës së Granitit dhe Leonitës, Ayana, familja po shtohet sërish.

Këtë radhë janë Arbnora dhe Taulanti që do bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë çifti përmes fotografive në rrjete sociale teksa urimet nga ndjekësit kanë qenë të shumta.

View this post on Instagram

MUM,DAD & OUR ANGEL👼🏻♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on