Lajme

Frika nga koronavirusi/ Videoja e berberit “të kujdesshëm” bëhet virale

03/01/2020 18:19
nga:Gazeta Blic

Në një kohë kur bilanci botëror është thelluar në 2,995 viktima dhe 87,716 të infektuar nga koronavirusi, një berber nga Kuvajti duket se e ka marrë tepër seriozisht të mbrojturit nga virusi në fjalë.

Aktualisht në rrjetet sociale po qarkullon një video, në të cilën berberi teksa mban një maskë përpiqet t’i qëndrojë sa më larg klientit dhe të shmangë çdo kontakt të mundshëm.

https://www.youtube.com/watch?v=BVJ8ZSXUw2k

Shpërthimi i coronavirusit mund të detyrojë Britaninë e Madhe t’i mbyllë të gjitha qytetet

04/01/2020 15:19

Koronavirusi kërcënon edhe kur jeni në gjumë! Shumica janë infektuar në këtë mënyrë, as që e kanë ditur