Sporti

Freiburg – Werder Bremen, Milot Rashica titullar i padiskutueshëm

05/23/2020 14:35
nga:Mergim Rreci

Werder Bremeni i Milot Rashicës përballet sot ndaj Freiburgut në Bundesligë.

Ndeshja e sotme ka rëndësinë e madhe për Milotin dhe skuadrën e tij, për shkak se gjendja e skuadrës momentalisht është jashtëzakonisht negative në renditjen tabelare dhe një fitore eventuale do ta përmirësonte sado pak gjendjen tabelare, shkruan GazetaBlic.

Janë publikuar formacionet zyrtare për këë takim, atje ku nuk mund të mungonte super sulmuesi kosovar, Milot Rashica.

Ndeshja fillon në ora 15:30.