Showtime

Françeska Jaçe fejohet me djalin e biznesmenit shqiptar? (Foto)

08/13/2017 15:42
nga:N S

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin.
Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim i saj ka tërhequr vëmendjen. Jaçe ka publikuar një Instastorie në të cilën shfaqet me një unazë mjaft të kushtueshme në gishtin e katërt të dorës së majtë. Të jetë fejuar modelja, apo të jetë vetëm një shaka e saj?

06/16/2018 16:28

Verë e nxehtë për modelen Françeska Jaçe