Showtime

Fotografia ngacmuese e Encës, pozon nga prapa me të brendshme

09/22/2019 20:34
nga:Gazeta Blic

Derisa ditë më parë publikoi disa fotografi që ngacmuan imagjinatën, Enca Haxhia ka bërë një hap tutje në postimin e imazheve në rrjetet sociale.

Këngëtarja e popullarizuar numëron mbi 2.1 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ndan fotografi që shpesh kanë në fokus ‘asetet’ e saj.

Jemi mësuar që gjatë fotosesioneve apo fotografimit të rastit, Enca rëndom vë në plan të parë pjesën e gjoksit.

View this post on Instagram

???? @fashionnova @fashionnovacurve

A post shared by ENCA (@enca) on

Ndërsa kësaj radhe ka vendosur që përqendrimi të jetë diku tjetër, te pjesa e pasme e fizikut të saj.

E veshur me të brendshme të kuqe, këngëtarja ka pozuar nga prapa dhe fotografinë e ka shpërndarë në Instagram, ku për pak minuta, ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

View this post on Instagram

I ❤️ ? @anabela_flowers ???

A post shared by ENCA (@enca) on