Showtime

Fotografi si kjo e Majlindës dhe Roanit, s’ka më të bukur!

02/16/2018 17:04
nga:A. R.

Vazhdon të jetë personazhi më i komentuar edhe për këtë vit, shkruan Gazeta Blic.

Që nga lidhja e saj me reperin Majk, bukuroshja Majlinda Zeka nuk shpëton ditë pa u komentuar nga shtypi rozë për çdo lëvizje të saj. Me Kastriotin, ajo tashmë ka edhe një djalë të quajtur Roan.

Majlinda vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, e në imazhet e fundit ajo po kalon më së shumti kohë me Roanin, padyshim që në mungesë të reperit Majk.

Nuk dihet nëse po i mungon reperi apo po e shijojnë jetën të vetëm? /GazetaBlic./

12/03/2019 15:34

Humbi gjithë familjen nën rrënojat e tërmetit, Dorian Greku prej 2 muajsh ndodhej në Francë për azil