Showtime

Fotografi e rrallë familjare e Pogbas në ditëlindjen e gruas së tij

11/16/2019 20:01
nga:M K

Paul Pogba ka publikuar një fotografi të rrallë me familjen e tij, në ditëlindjen e gruas së tij, Zulay.

Futbollisti francez nuk publikon shpesh fotografi familjare, ndërsa kësaj radhe i ka publikuar disa josh, në të cilat krahas gruas së tij, ndodhet e djali i vogël i çiftit.

Në fotografinë e përbashkët, 26-vjeçari dhe modelja boliviane kanë zgjedhur veshje të ngjashme, ndërsa njësoj e kanë veshur edhe fëmijën e tyre.

Në imazhet tjera të postuara, shfaqet bashkëshortja e tij me fëmijën, si edhe një pozë e vetme e bukuroshes, ndërsa në përshkrim nuk ka munguar edhe urimi i tij shkruan Telegrafi, përcjellë GazetaBlic.

Ndërsa vet Zulay e ka publikuar një video në InstaStory, ku shfaqet duke u vozitur me bashkëshortin e saj.

04/25/2020 12:16

Pogba në Inter?