Showtime

Fotografi e rrallë e kryeministrit Haradinaj, kur ishte vetëm 14 vjeç (FOTO)

03/09/2018 11:09
nga:L I

Kryeministri Ramush Haradinaj nuk heziton asnjëherë që të flasë për jetën private.

Nëpër rrjetet sociale tashmë po qarkullon një imazh i kryeministrit nga fëmijëria.

Ai në këtë foto është me arsimtarin e tij Afrim Hamzaj dhe Milazim Mushkolajn.

Kjo foto është bërë në fshatin Irzniq në vitin 1982, kur kryeministri ishte në klasën e shtatë.

Haradinaj në momentin e realizimit të këtij imazhi ishte 14 vjeç.

 

03/20/2018 20:04

Haradinaj edhe një herë u bën thirrje deputetëve ta votojnë demarkacionin