Showtime

Foto më të veçantë se kjo e familjes së kryeministrit, s’keni parë (FOTO)

01/25/2018 09:32
nga:A. R.

Ramush Haradinaj dhe Anita Muçaj tashmë e disa vite janë të martuar dhe janë prindër të tre fëmijëve, shkruan Gazeta Blic.

Madje, ata nuk ngurrojnë në raste të shumta të publikojnë imazhe me familje dhe të prezantojnë fëmijët e tyre, sikur kjo e fundit e cila ishte realizuar për ditëlindjen e Trimit, djalit të vogël të kryeminstrit i cili lindi gjatë kohës kur Ramushi ishte në hagë.

Ata duken të jenë një familje tejet e lumtur, që çdokush tjetër mund t’i ketë lakmi dhe siç shihet në momentin e parë që janë të lirë i përkushtohen në maksimum fëmijëve të tyre.

Duhet theksuar se Anita është njëra ndër prezantueset më të suksesshme, e cila është spikere e lajmeve në televizionin publik të Kosovës. /©GazetaBlic./

03/01/2020 22:11

Anita për Ramushin: Rri drejt zoti s’ta hup